OTEVŘENO: Pondělí – Pátek
08:00-12:00 + 13:00-17:00

CHEVROLET CAPTIVA, r.v. 2012

Captivu k nám přitáhla odtahovka z jiného servisu s motorem na součástky rozebraným v krabicích! To je NOČNÍ MŮRA AUTOMECHANIKŮ. Ale současně jejich VYSOKÁ ŠKOLA! Skládat něco, co druhý rozebral, totiž fakt není brnkačka. Ale hlavně to trvá déle, než kdybychom to rozebírali sami.
A hlavní rizika takové opravy? Hlavně nemožnost určit celkovou cenu opravy, protože jsme neslyšeli motor před rozebráním a neměli možnost diagnostikovat. Ale také nemožnost říci, jestli předchozí servis dodal všechny díly motoru. V tomto případě nedodal. Muselo se hodně dokupovat. A to je spojené s dlouhým čekáním, neboť jsou k dispozici pouze originální náhradní díly, které z Chevroletu, resp. Opelu (má Opel motor) chodily dokonce 3-4 týdny! No co Vám budem povídat, zákazník na prášky! My už taky. Bez nesmyslného čekání na náhradní díly by to byla záležitost dvou, maximálně tří týdnů.
Složením motoru jsme ale neskončili. První nastartování je další milník a následně i diagnostika dalších eventuálních závad, o kterých jsme nemohli vědět předem. V tomto případě vadné vstřikovače, vysokotlaké čerpadlo a railová lišta.
Ale máme to! (nevíte někdo, jak se pomocí klávesnice „píše“ bicák… jakože jsme to zvládli?…)  😀

Více fotek na našem FB profilu: www.facebook.com/autoservishaus