HISTORIE firmy

Majitel firmy AutoservisHaus.cz s.r.o., Petr Hovorka, se vyučil automechanikem. Živnost s předmětem podnikání “Opravy silničních vozidel“ otevřel již v roce 1999. Podnikal 4 roky a živnost přerušil. V oboru zůstal. Získával zkušenosti jako zaměstnanec několika autoservisů na Karlovarsku a poté i v Německu. Za tu dobu získal značné portfolio vlastních klientů, a proto 1.1.2016 znovu-otevřel podnikání, tentokrát v Ostrově u zimního stadionu, v ulici Vančurova 1297. Oboru se letos věnuje již dvacátým rokem.

SOUČASNOST AUTOSERVISU

V tuto chvíli se AutoservisHaus.cz s.r.o. dynamicky rozvíjí.
Zrekonstruovali jsme prostory a vytvořili v nich přijímací kancelář, kde zákazník může na drobnou opravu vozu nebo přezutí pneu pohodlně počkat. Kancelář disponuje free wifi, prostorem pro sezení, odpočinek a/nebo práci na pc, krbem, TV a toaletou pro zákazníky. Zdarma poskytujeme také studené i teplé nápoje.
Zrekonstruovali jsme také halu servisu, rozšířili tak počet stání ze dvou na 4 až 5 a zakoupili do ní nejmodernější 3D laserové zařízení na měření geometrie kol vůbec. Disponujeme také kompletním vybavením na pneuservis; máme několik diagnostických programů pokrývající potřeby našich zákazníků; seřizujeme xenonová, LEDková, laserová a matrixová světla; servisujeme a opravujeme klimatizace, opravujeme převodovky vč. automatických, vyměňujeme auto skla a provádíme mnohé a mnohé další opravy.
Spolupracujeme s partnery specializovanými na lakování, odtah vozidla a s odborníky na elektromotory, přeprogramování řídících jednotek, aplikaci nanotechnologických ochraných prostředků atp.
Nové náhradní díly vč. originálních odebíráme od tří dodavatelů – na základě dlouholetých zkušeností vždy nejkvalitnější v poměru k ceně. Zásadně do aut, resp. motorů nemontujeme díly použité! Vždy necháváme zákazníka prohlédnout si demontované díly. V případě požadavku pořizujeme také fotodokumentaci namontovaných nových dílů, pokud nejsou vidět při pohledu na smontovaný motor nebo jinou část vozu.

BLÍZKÁ BUDOUCNOST firmy

Nyní nás čeká sjednocení firemního stylu, tzv. corporate identity. Protože v tuto chvíli to za moc nestojí… Začneme fasádou, nápisem a logem, abyste si byli jistí, že zde sídlí Autoservis Haus už od prvního, byť letmého, pohledu. Pak budou následovat nová vrata, název firmy na uvítací tabuli při vjezdu do autoservisu… a další a další. Je toho ještě moc, ale musíme na to krůček po krůčku.

NAŠE VIZE

V řádu několika let plánujeme dále rozšiřovat služby autoopravny tak, abychom zaujali první místo jak ve velikosti autoservisu v rámci (nejen) ostrovského regionu, tak hlavně ve kvalitě jeho služeb.
Nejdůležitejší je pro nás bezpečí našich zákazníků,
kteří nám s důvěrou svěřují svá vozidla. Proto děláme vše pro to, abyste byli za každých okolností naprosto spokojeni.